Soruşun

Cavablandıraq

  15.07.2021
  1 replika
  285 baxış
  İzlə
salam doktor.4aydır sipral mis terkibli sipral qoydurmuşam .üzümde sepkiler yaranıb,birde vajinal axıntım çoxalıb krem ki axıntı olur çox vaxtı.sipralı çıxartdırmaqmı lazımdır yoxsa nece?cvblandırsansa sevinerdim.evvelceden çox sağ olun❤️
11 ay əvvəl
·
#4860
Salam, xanım. Müayinədən sonra demək olar
  • Səhifə :
  • 1
Bu suala hələ cavab verilməyib.
Siz birinci olun.
Sizin cavab

Ginekoloqa sual ver

Bizim qiymətlərimiz

Hamiləliyin hesablanması

Cinsin hesablanması

Son suallar

Cinsi əlaqə
2 cavab
Salam həkim burdan da sizə yazıram cavab verəsiz deyə, sperma cinsiyyət orqanını ...
Yeni
Hamiləlik
0 cavab
Salam həkim hamiləlik zamanı qara çörək istifadə etmək olar?
qizliq perdesi
21 cavab
Salam hekim. Men 5 ildir evliyem. Ama mende toy gecesi qan gelmedi. 1 damci qan ...

Konsultasiya üçün
qəbula yazılın

*Adınızı və telefon nömrənizi mütləq yazın

Qəbula yazıl

Əməliyyat uğurla başa çatdı. 20 dəqiqə müddətində sizinlə əlaqə saxlayacağıq.

Diqqət!

Saytda verilən məlumatlar yalnız informasion xarakter daşıyır. Özbaşına müalicə sizin sağlamlığınıza ziyan vura bilər! Hər bir məsələ barəsində öz müalicə həkiminizlə əlaqə saxlayın.