Soruşun

Cavablandıraq

  29.03.2022
  1 replika
  161 baxış
  İzlə
Salam doktor
Mənim 30 yaşım var 3 ay riqevidon tabletindən istifadə etdim .Artıq 2 aydıki aybaşı olub qurtarıram 7 gün olur sonra bitir ağrım olmur ancaq 2 gün sonra təkrar aybaşı başlıyır olmağa bu nə ilə əlaqəli ola bilər
8 ay əvvəl
·
#9143
Salam. Dərmanla da bağlı ola bilər, başqa səbəbdən də. Baxmaq lazımdır
  • Səhifə :
  • 1
Bu suala hələ cavab verilməyib.
Siz birinci olun.
Sizin cavab
Yoxlama
Sualınız qəbul edilməzdən əvvəl yoxlanışdan keçməlisiniz

Ginekoloqa sual ver

Bizim qiymətlərimiz

Hamiləliyin hesablanması

Cinsin hesablanması

Son suallar

Yeni
Sualımm
0 cavab
NSalam Doktor menim ovulyasiya günüm 25.11.2022 tarixine düşmüşdü ve elaqede old ...
Yeni
Aybaşı
0 cavab
Salam qızım 15 yaşındadır ,3aydir gecikir buna nə səbəb ola bilər?
Yeni
Hamiləlik de zedelenme
0 cavab
Salam hekim 32-3hamileyem.Evde usaq qarnimin ustune tullandi,lekelenme zad yoxdu ...

Konsultasiya üçün
qəbula yazılın

*Adınızı və telefon nömrənizi mütləq yazın

Qəbula yazıl

Əməliyyat uğurla başa çatdı. 20 dəqiqə müddətində sizinlə əlaqə saxlayacağıq.

Diqqət!

Saytda verilən məlumatlar yalnız informasion xarakter daşıyır. Özbaşına müalicə sizin sağlamlığınıza ziyan vura bilər! Hər bir məsələ barəsində öz müalicə həkiminizlə əlaqə saxlayın.